АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА EINHELL GE-CM 18/33 Li 18 V, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 33.00 см, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 235862









Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 33.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 25 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от5.55 €
/
10.85лв.
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | GE-CM 18/33 Li |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 33.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 65 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 200 m² |
| ОБЕМ НА КОША | 30 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 10.100 kg |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 12.190 kg |
| EAN | 4006825647686 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















