АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА EINHELL GE-CM 18/33 Li 18 V, CUTTING WIDTH 33.00 см, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 235862









The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- CUTTING WIDTH : 33.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 25 мм
Shipping:
See credit plans
from5.55 €
/
10.85лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | GE-CM 18/33 Li |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| CUTTING WIDTH | 33.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 25 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 65 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 200 m² |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 30 L |
| PRODUCT WEIGHT | 10.100 kg |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 12.190 kg |
| EAN | 4006825647686 |
No documents were found for this product

English 






















