АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА КОСАЧКА RAIDER PRO RDP-BLM20 20 V, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 33.00 см, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 227098







Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 33.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 20 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.63 €
/
7.10лв.
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ | RDP-BLM20 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 33.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 20 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 50 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 150 m² |
| ОБЕМ НА КОША | 35 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 11.500 kg |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 13.000 kg |
| EAN | 3800972029903 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















