АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА КОСАЧКА RAIDER PRO RDP-BLM20 20 V, CUTTING WIDTH 33.00 см, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 227098







The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- CUTTING WIDTH : 33.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 20 мм
Shipping:
See credit plans
from3.63 €
/
7.10лв.
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL | RDP-BLM20 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 20 V |
| CUTTING WIDTH | 33.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 20 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 50 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 150 m² |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 35 L |
| PRODUCT WEIGHT | 11.500 kg |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 13.000 kg |
| EAN | 3800972029903 |
No documents were found for this product

English 




















