Високоефективна за малки и средни градински площи
Акумулаторната фреза Einhell GE-CR 30 Li - Solo PXC е мощен и удобен помощник за разрохкване на почвата в зеленчукови и цветни лехи в малки и средни градински площи.

Български 







| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | GE-CR 30 Li |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| РАБОТНА ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 20.00 см |
| БРОЙ НОЖОВЕ | 4 |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 1 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 8.180 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825615203 |