Високоефективна за малки и средни градински площи
Акумулаторната фреза Einhell GE-CR 30 Li - Solo PXC е мощен и удобен помощник за разрохкване на почвата в зеленчукови и цветни лехи в малки и средни градински площи.

English 







| Brand | EINHELL |
| MODEL | GE-CR 30 Li |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| WORKING WIDTH | 30.00 см |
| DEPTH | 20.00 см |
| NUMBER OF CHOPPING KNIVES | 4 |
| NUMBER OF GEARS | 1 |
| PRODUCT WEIGHT | 8.180 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4006825615203 |