АКУМУЛАТОРЕН ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ EINHELL TE-RS 18 Li 18 V, 125 мм, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 125276







Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ДИАМЕТЪР НА ШКУРКАТА : 125 мм
- РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 7000 - 11000
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | TE-RS 18 Li |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| ДИАМЕТЪР НА ШКУРКАТА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 7000 - 11000 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.150 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825618341 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























