АКУМУЛАТОРЕН ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ EINHELL TE-RS 18 Li 18 V, 125 мм, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 125276







The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- GRINDING DISC DIAMETER : 125 мм
- SPEED CONTROL
- IDLE SPEED 1/min : 7000 - 11000
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
| Brand | EINHELL |
| MODEL | TE-RS 18 Li |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| GRINDING DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| IDLE SPEED 1/min | 7000 - 11000 |
| PRODUCT WEIGHT | 1.150 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4006825618341 |
No documents were found for this product

English 



























