ДЖАКУЗИ С ТВЪРДИ СТЕНИ Ф182X70 MSPA ROVA
Код: 246314
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от92.90 €
/
181.70лв.
Лихва, такси и ГПР

10х245.90€
/
10х480.94лв.
| Марка | MSPA |
| МОДЕЛ | ROVA |
| ТИП НА БАСЕЙНА | ДЖАКУЗИ |
| ДИАМЕТЪР | 182 см |
| ВИСОЧИНА | 70.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 970.00 L |
| МАТЕРИАЛ | AcrySkin |
| ТЕГЛО | 98.300 kg |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Да |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Да |
| НАЛИЧНА СТЪЛБА | Не |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Да |
| EAN | 6954521636870 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























