ДЖАКУЗИ С ТВЪРДИ СТЕНИ Ф182X70 MSPA ROVA
Code: 246314
In stock
Shipping:
See credit plans
from92.90 €
/
181.70лв.
Interest, fees and APR

10х245.90€
/
10х480.94лв.
| Brand | MSPA |
| MODEL | ROVA |
| POOL TYPE | JACUZZI |
| DIAMETER | 182 см |
| HEIGHT | 70.00 см |
| CAPACITY LITERS | 970.00 L |
| MATERIAL | AcrySkin |
| WEIGHT | 98.300 kg |
| INCLUDED COVER | Yes |
| INCLUDED GROUND CLOTH | Yes |
| INCLUDED LADDER | No |
| ChemConnect Dispenser | Yes |
| EAN | 6954521636870 |
No documents were found for this product

English 




























