ДУШ СИСТЕМА SYNCHRO QL1308A
Код: 477780
В наличност
Кратко описание
- СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА : ЗА ВАНА И ДУШ
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ : ЗА ВАНА И ДУШ
- ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ : 200 мм
- РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА : 5-ФУНКЦИИ
- ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА : 150 см
Доставка:
Купи на изплащане
от3.86 €
/
7.55лв.
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ | QL1308A |
| СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ | 200 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА | 5-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА | 150 см |
| САПУНЕРКА | Не |
| ВИСОЧИНА | 115 СМ |
| ГАРАНЦИЯ СМЕСИТЕЛ | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| EAN | 3800132513808 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
126.74 € / 247.88 лв. 
Български 
















