ДУШ СИСТЕМА SYNCHRO QL1308A
Code: 477780
In stock
Short Description
- TAP INCLUDED : FOR SHOWER AND BATH TUBE
- TAP PURPOSE : FOR SHOWER AND BATH TUBE
- FIX-SHOWER-DIAMETER : 200 мм
- HAND SHOWER INCLUDED : 5-FUNCTION
- SHOWER HOSE INCLUDED : 150 см
Shipping:
See credit plans
from3.86 €
/
7.55лв.
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL | QL1308A |
| TAP INCLUDED | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| TAP PURPOSE | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| FIX-SHOWER-DIAMETER | 200 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED | 5-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED | 150 см |
| SOAP DISH | No |
| HEIGHT | 115 СМ |
| WARRANTY MIXER TAP | 24 МЕСЕЦА |
| COLOUR | ХРОМ |
| EAN | 3800132513808 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
126.74 € / 247.88 лв. 
English 
















