ДУШ СИСТЕМА INTER CERAMIC ЕЛИДА 6181K
Код: 139521
Кратко описание
- СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА : ЗА ВАНА И ДУШ
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ : ЗА ВАНА И ДУШ
- ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ : 210 мм
- РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА : 1-ФУНКЦИЯ
- ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА : 150 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | ЕЛИДА 6181K |
| СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ | 210 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА | 1-ФУНКЦИЯ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА | 150 см |
| САПУНЕРКА | Не |
| ВИСОЧИНА | РЕГУЛИРУЕМА 117-157 СМ |
| ГАРАНЦИЯ СМЕСИТЕЛ | 60 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ | РОЗОВО ЗЛАТО |
| EAN | 6988354233258 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













