ДУШ СИСТЕМА INTER CERAMIC ЕЛИДА 6181K
Code: 139521
Short Description
- TAP INCLUDED : FOR SHOWER AND BATH TUBE
- TAP PURPOSE : FOR SHOWER AND BATH TUBE
- FIX-SHOWER-DIAMETER : 210 мм
- HAND SHOWER INCLUDED : 1-FUNCTION
- SHOWER HOSE INCLUDED : 150 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | ЕЛИДА 6181K |
| TAP INCLUDED | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| TAP PURPOSE | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| FIX-SHOWER-DIAMETER | 210 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED | 1-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED | 150 см |
| SOAP DISH | No |
| HEIGHT | РЕГУЛИРУЕМА 117-157 СМ |
| WARRANTY MIXER TAP | 60 МЕСЕЦА |
| COLOUR | РОЗОВО ЗЛАТО |
| EAN | 6988354233258 |
No documents were found for this product

English 













