АБРИХТ ЩРАЙХМУС EINHELL TC-SP 204/2
Код: 244234
В наличност
Кратко описание
- ТИП НАСТОЛНА МАШИНА : АБРИХТ ЩРАЙХМУС
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1500 W
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 9000
- МАКС ДИАМЕТЪР НА СТРУГОВАНЕ : 120 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от12.46 €
/
24.37лв.
Лихва, такси и ГПР

10х32.99€
/
10х64.52лв.
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | TC-SP 204/2 |
| ТИП НАСТОЛНА МАШИНА | АБРИХТ ЩРАЙХМУС |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1500 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 9000 |
| МАКС ШИРОЧИНА НА ОБРАБОТКА | 204 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА СТРУГОВАНЕ | 120 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 23.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825679144 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















