АБРИХТ ЩРАЙХМУС EINHELL TC-SP 204/2
Code: 244234
In stock
Short Description
- STATIONARY TOOL TYPE : JOINTER/PLANER
- POWER CONSUMPTION : 1500 W
- IDLE SPEED 1/min : 9000
- MAX LATHE DIAMETER : 120 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from12.46 €
/
24.37лв.
Interest, fees and APR

10х32.99€
/
10х64.52лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | TC-SP 204/2 |
| STATIONARY TOOL TYPE | JOINTER/PLANER |
| POWER CONSUMPTION | 1500 W |
| IDLE SPEED 1/min | 9000 |
| MAX WORKING WIDTH | 204 мм |
| MAX LATHE DIAMETER | 120 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 23.900 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4006825679144 |
No documents were found for this product

English 

















