УРЕД ЗА КОПАЕНЕ НА ДУПКИ МАРОСА MG6013
Код: 233533


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 1480.00 мм
- РАБОТНА ШИРИНА : 120 мм
Доставка:
Цена: 38.34 €24.92 € / 48.74 лв.
Спести: 35 %
| Марка | МАРОСА |
| МОДЕЛ | MG6013 |
| ТИП | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1480.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 120 мм |
| ДРЪЖКА | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.350 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СТЪКЛОФИБЪРНА ДРЪЖКА |
| EAN | 3800233875874 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










