УРЕД ЗА КОПАЕНЕ НА ДУПКИ МАРОСА MG6013
Code: 233533


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- TOTAL LENGTH : 1480.00 мм
- WORKING WIDTH : 120 мм
Shipping:
Price: 38.34 €24.92 € / 48.74 лв.
Save: 35 %
| Brand | МАРОСА |
| MODEL | MG6013 |
| TYPE | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| TOTAL LENGTH | 1480.00 мм |
| WORKING WIDTH | 120 мм |
| HANDLE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 3.350 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | СТЪКЛОФИБЪРНА ДРЪЖКА |
| EAN | 3800233875874 |
No documents were found for this product

English 










