КИРКА 2КГ С ДРЪЖКА МАРОСА 43070
Код: 235202
В наличност
Кратко описание
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 800.00 мм
- РАБОТНА ШИРИНА : 500 мм
Доставка:
| Марка | МАРОСА |
| МОДЕЛ | 43070 |
| ТИП | КИРКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 500 мм |
| ДРЪЖКА | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.745 kg |
| EAN | 3800233873382 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











