КИРКА 2КГ С ДРЪЖКА МАРОСА 43070
Code: 235202
In stock
Short Description
- TOTAL LENGTH : 800.00 мм
- WORKING WIDTH : 500 мм
Shipping:
| Brand | МАРОСА |
| MODEL | 43070 |
| TYPE | КИРКА |
| TOTAL LENGTH | 800.00 мм |
| WORKING WIDTH | 500 мм |
| HANDLE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 2.745 kg |
| EAN | 3800233873382 |
No documents were found for this product

English 











