ДИМООТВОД ИНОКС Ф130MM, ДЪЛЖИНА 100CM KAMININOX
Код: 493106
В наличност
Доставка:
| Марка | KAMININOX |
| ТИП ОБОРУДВАНЕ ОТОПЛЕНИЕ | КЮНЦИ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 13.0 см |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 см |
| ТЕГЛО | 1.300 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | Ф130 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 2.800 kg |
| EAN | 102520100007 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















