ДИМООТВОД ИНОКС Ф130MM, ДЪЛЖИНА 100CM KAMININOX
Code: 493106
In stock
Shipping:
| Brand | KAMININOX |
| HEATING EQUIPMENT TYPE | STOVEPIPES |
| DIAMETER SM | 13.0 см |
| LENGTH | 100.00 см |
| WEIGHT | 1.300 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | Ф130 |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.800 kg |
| EAN | 102520100007 |
No documents were found for this product

English 















