ДЕТСКИ ПЯСЪЧНИК MINI PROGARDEN МИДА
Код: 129835


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 21.00 см
- ШИРИНА : 87.00 см
Доставка:
| Марка | PROGARDEN |
| МОДЕЛ | МИДА |
| ВИСОЧИНА | 21.00 см |
| ШИРИНА | 87.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 77.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ | СИН/ ЛАЙМ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПЯСЪЧНИК |
| EAN | 8009271016026 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











