ДЕТСКИ ПЯСЪЧНИК MINI PROGARDEN МИДА
Code: 129835


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- HEIGHT : 21.00 см
- WIDTH : 87.00 см
Shipping:
| Brand | PROGARDEN |
| MODEL | МИДА |
| HEIGHT | 21.00 см |
| WIDTH | 87.00 см |
| LENGTH | 77.00 см |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR | СИН/ ЛАЙМ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПЯСЪЧНИК |
| EAN | 8009271016026 |
No documents were found for this product

English 










