НАСТОЛНА ЛАМПА ГЛИТЕР RABALUX LAVA
Код: 439944
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОДЕЛ : LAVA
- МОЩНОСТ W : 25.0 W
- ЦОКЪЛ : E14
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЛИЛАВО
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | LAVA |
| МОЩНОСТ W | 25.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | метал/стъкло |
| ШИРИНА | 42.00 см |
| ЦВЯТ | ЛИЛАВО |
| ТЕГЛО | 1.440 kg |
| EAN | 5998250341156 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













