НАСТОЛНА ЛАМПА ГЛИТЕР RABALUX LAVA
Code: 439944
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MODEL : LAVA
- MAXPOWER-W : 25.0 W
- SOCKET : E14
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЛИЛАВО
| Brand | RABALUX |
| MODEL | LAVA |
| MAXPOWER-W | 25.0 W |
| SOCKET | E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | метал/стъкло |
| WIDTH | 42.00 см |
| COLOUR | ЛИЛАВО |
| WEIGHT | 1.440 kg |
| EAN | 5998250341156 |
No documents were found for this product

English 













