LED НОЩНА ЛАМПА ЗА КОНТАКТ СЪС СЕНЗОР 0.4W 10LM RGB LIGHTEX BAT
Код: 226040
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : BAT
- МОЩНОСТ W : 0.4 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 10 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ | BAT |
| МОЩНОСТ W | 0.4 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 10 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 7.00 см |
| ШИРИНА | 14.50 см |
| ВИСОЧИНА | 30.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЪС СЕНЗОР, ЗА КОНТАКТ, RGB |
| EAN | 3800883159638 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













