LED НОЩНА ЛАМПА ЗА КОНТАКТ СЪС СЕНЗОР 0.4W 10LM RGB LIGHTEX BAT
Code: 226040
In stock
Short Description
- MODEL : BAT
- MAXPOWER-W : 0.4 W
- POWER OF ILLUMINATION : 10 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL | BAT |
| MAXPOWER-W | 0.4 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 10 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 7.00 см |
| WIDTH | 14.50 см |
| HEIGHT | 30.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЪС СЕНЗОР, ЗА КОНТАКТ, RGB |
| EAN | 3800883159638 |
No documents were found for this product

English 













