LED ДЕТСКА НОЩНА ЛАМПА 0.3W RABALUX SHEPHERD
Код: 142715
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SHEPHERD
- МОЩНОСТ W : 0.3 W
- ЦОКЪЛ : LED
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : СИН
Доставка:
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | SHEPHERD |
| МОЩНОСТ W | 0.3 W |
| ЦОКЪЛ | LED |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ШИРИНА | 10.00 см |
| ЦВЯТ | СИН |
| ТЕГЛО | 0.080 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРЕВКЛЮЧВАТЕЛ,РАБОТИ С БАТЕРИИ |
| EAN | 5998250345635 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













