LED ДЕТСКА НОЩНА ЛАМПА 0.3W RABALUX SHEPHERD
Code: 142715
In stock
Short Description
- MODEL : SHEPHERD
- MAXPOWER-W : 0.3 W
- SOCKET : LED
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : СИН
Shipping:
| Brand | RABALUX |
| MODEL | SHEPHERD |
| MAXPOWER-W | 0.3 W |
| SOCKET | LED |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WIDTH | 10.00 см |
| COLOUR | СИН |
| WEIGHT | 0.080 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРЕВКЛЮЧВАТЕЛ,РАБОТИ С БАТЕРИИ |
| EAN | 5998250345635 |
No documents were found for this product

English 













