КЪЩА ЗА ИНСТРУМЕНТИ 162Х86ХН18 GARDEN KINGS 141144
Код: 238792
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 181.00 см
- МАТЕРИАЛ : поцинкована ламарина
Купи на изплащане
от5.29 €
/
10.35лв.
| Марка | GARDEN KINGS |
| МОДЕЛ | 141144 |
| ТИП | КЪЩА ЗА ИНСТРУМЕНТИ |
| ДЪЛЖИНА | 162.00 см |
| ШИРИНА | 86.00 см |
| ВИСОЧИНА | 181.00 см |
| МАТЕРИАЛ | поцинкована ламарина |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 8710379141144 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















