КЪЩА ЗА ИНСТРУМЕНТИ 162Х86ХН18 GARDEN KINGS 141144
Code: 238792
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- HEIGHT : 181.00 см
- MATERIAL : поцинкована ламарина
See credit plans
from5.29 €
/
10.35лв.
| Brand | GARDEN KINGS |
| MODEL | 141144 |
| TYPE | КЪЩА ЗА ИНСТРУМЕНТИ |
| LENGTH | 162.00 см |
| WIDTH | 86.00 см |
| HEIGHT | 181.00 см |
| MATERIAL | поцинкована ламарина |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 8710379141144 |
No documents were found for this product

English 















