ГРАДИНСКА КЪЩА ДЕТСКА SOULET WINNY
Код: 463333
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 200.00 см
- МАТЕРИАЛ : БОР
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | SOULET |
| МОДЕЛ | WINNY |
| ТИП | ДЕТСКА |
| ДЪЛЖИНА | 153.00 см |
| ШИРИНА | 187.00 см |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| МАТЕРИАЛ | БОР |
| ЦВЯТ | ЕСТЕСТВЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 1.48 М2 / С ТЕРАСА |
| EAN | 3598740026635 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















