ГРАДИНСКА КЪЩА ДЕТСКА SOULET WINNY
Code: 463333
Short Description
- HEIGHT : 200.00 см
- MATERIAL : БОР
Shipping:
Per customer request
| Brand | SOULET |
| MODEL | WINNY |
| TYPE | ДЕТСКА |
| LENGTH | 153.00 см |
| WIDTH | 187.00 см |
| HEIGHT | 200.00 см |
| MATERIAL | БОР |
| COLOUR | ЕСТЕСТВЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 1.48 М2 / С ТЕРАСА |
| EAN | 3598740026635 |
No documents were found for this product

English 





















