ДИГИТАЛЕН ДЕТЕКТОР BOSCH TRUVO II
Код: 226125
В наличност
Кратко описание
- ТИП ДЕТЕКТОР : ДИГИТАЛЕН
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА : 70 мм
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД : 60 мм
- МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. : 50 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | TRUVO II |
| ТИП ДЕТЕКТОР | ДИГИТАЛЕН |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА | 70 мм |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД | 60 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. | 50 мм |
| АВТОМАТИЧНО КАЛИБРИРАНЕ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.150 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4059952648231 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















