ДИГИТАЛЕН ДЕТЕКТОР BOSCH TRUVO II
Code: 226125
In stock
Short Description
- TYPE DETECTOR : DIGITAL
- DETECTION DEPTH OF STEEL : 70 мм
- DETECTION DEPTH OF COPPER : 60 мм
- DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES : 50 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | TRUVO II |
| TYPE DETECTOR | DIGITAL |
| DETECTION DEPTH OF STEEL | 70 мм |
| DETECTION DEPTH OF COPPER | 60 мм |
| DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES | 50 мм |
| AUTOMATIC CALIBRATION | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 0.150 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4059952648231 |
No documents were found for this product

English 


















