ДЕТЕКТОР STANLEY STHT77587
Код: 119009
В наличност
Кратко описание
- ТИП ДЕТЕКТОР : ДИГИТАЛЕН
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА : 19 мм
- МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. : 50 мм
Доставка:
| Марка | STANLEY |
| МОДЕЛ | STHT77587 |
| ТИП ДЕТЕКТОР | ДИГИТАЛЕН |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА | 19 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. | 50 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.190 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3253560775872 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















