ДЕТЕКТОР STANLEY STHT77587
Code: 119009





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE DETECTOR : DIGITAL
- DETECTION DEPTH OF STEEL : 19 мм
- DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES : 50 мм
Shipping:
Price: 20.45 €15.33 € / 29.98 лв.
Save: 25 %
| Brand | STANLEY |
| MODEL | STHT77587 |
| TYPE DETECTOR | DIGITAL |
| DETECTION DEPTH OF STEEL | 19 мм |
| DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES | 50 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 0.190 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3253560775872 |
No documents were found for this product

English 













