ДЕТЕКТОР EINHELL TC-MD 50
Код: 122037
В наличност
Кратко описание
- ТИП ДЕТЕКТОР : ДИГИТАЛЕН
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА : 50 мм
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД : 38 мм
- МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. : 50 мм
Доставка:
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | TC-MD 50 |
| ТИП ДЕТЕКТОР | ДИГИТАЛЕН |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА | 50 мм |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД | 38 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. | 50 мм |
| ЗВУКОВ СИГНАЛ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.340 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4006825616200 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















