ДЕТЕКТОР EINHELL TC-MD 50
Code: 122037
In stock
Short Description
- TYPE DETECTOR : DIGITAL
- DETECTION DEPTH OF STEEL : 50 мм
- DETECTION DEPTH OF COPPER : 38 мм
- DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES : 50 мм
Shipping:
| Brand | EINHELL |
| MODEL | TC-MD 50 |
| TYPE DETECTOR | DIGITAL |
| DETECTION DEPTH OF STEEL | 50 мм |
| DETECTION DEPTH OF COPPER | 38 мм |
| DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES | 50 мм |
| WARNING SIGNAL | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 0.340 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4006825616200 |
No documents were found for this product

English 
















