ДЕТЕКТОР BOSCH UniversalDetect
Код: 495812
В наличност
Кратко описание
- ТИП ДЕТЕКТОР : ДИГИТАЛЕН
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА : 100 мм
- МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. : 50 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.59 €
/
7.02лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | UniversalDetect |
| ТИП ДЕТЕКТОР | ДИГИТАЛЕН |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА | 100 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. | 50 мм |
| АВТОМАТИЧНО КАЛИБРИРАНЕ | Да |
| ЗВУКОВ СИГНАЛ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.340 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4059952648255 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















