ДЕТЕКТОР BOSCH UniversalDetect
Code: 495812
In stock
Short Description
- TYPE DETECTOR : DIGITAL
- DETECTION DEPTH OF STEEL : 100 мм
- DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES : 50 мм
Shipping:
See credit plans
from3.59 €
/
7.02лв.
| Brand | BOSCH |
| MODEL | UniversalDetect |
| TYPE DETECTOR | DIGITAL |
| DETECTION DEPTH OF STEEL | 100 мм |
| DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES | 50 мм |
| AUTOMATIC CALIBRATION | Yes |
| WARNING SIGNAL | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 0.340 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4059952648255 |
No documents were found for this product

English 















