ДЕТЕКТОР BOSCH GMS 120-27
Код: 234214
В наличност
Кратко описание
- ТИП ДЕТЕКТОР : ДИГИТАЛЕН
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА : 100 мм
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД : 120 мм
- МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. : 50 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.86 €
/
7.55лв.
Лихва, такси и ГПР

10х10.22€
/
10х19.99лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | GMS 120-27 |
| ТИП ДЕТЕКТОР | ДИГИТАЛЕН |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА | 100 мм |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД | 120 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. | 50 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.290 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАРКИРОВЪЧЕН ОТВОР |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4053423255331 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















