ДЕТЕКТОР BOSCH GMS 120-27
Code: 234214
In stock
Short Description
- TYPE DETECTOR : DIGITAL
- DETECTION DEPTH OF STEEL : 100 мм
- DETECTION DEPTH OF COPPER : 120 мм
- DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES : 50 мм
Shipping:
See credit plans
from3.78 €
/
7.39лв.
| Brand | BOSCH |
| MODEL | GMS 120-27 |
| TYPE DETECTOR | DIGITAL |
| DETECTION DEPTH OF STEEL | 100 мм |
| DETECTION DEPTH OF COPPER | 120 мм |
| DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES | 50 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 0.290 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАРКИРОВЪЧЕН ОТВОР |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4053423255331 |
No documents were found for this product

English 






















