ГРАДИНСКИ ФОНТАН HD HD-8693
Код: 141189





Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от11.68 €
/
22.84лв.
Лихва, такси и ГПР

10х30.92€
/
10х60.47лв.
Цена: 386.50 €309.20 € / 604.74 лв.
Спести: 20 %
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-8693 |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИМЕРНА СМОЛА |
| ВИСОЧИНА | 90.00 см |
| ШИРИНА | 38.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 54.00 см |
| ТЕГЛО | 16.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | . |
| EAN | 8939973133151 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














