ГРАДИНСКИ ФОНТАН HD HD-8693
Code: 141189





The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Shipping:
See credit plans
from11.68 €
/
22.84лв.
Interest, fees and APR

10х30.92€
/
10х60.47лв.
Price: 386.50 €309.20 € / 604.74 лв.
Save: 20 %
| Brand | HD |
| MODEL | HD-8693 |
| MATERIAL | ПОЛИМЕРНА СМОЛА |
| HEIGHT | 90.00 см |
| WIDTH | 38.00 см |
| LENGTH | 54.00 см |
| WEIGHT | 16.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | . |
| EAN | 8939973133151 |
No documents were found for this product

English 














