ГРАДИНСКИ ФОНТАН HD HD-8692
Код: 141188





Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от11.89 €
/
23.25лв.
Лихва, такси и ГПР

10х31.48€
/
10х61.57лв.
Цена: 393.50 €314.80 € / 615.70 лв.
Спести: 20 %
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-8692 |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИМЕРНА СМОЛА |
| ВИСОЧИНА | 89.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 45.00 см |
| ТЕГЛО | 14.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
| EAN | 8939973132154 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














