ГРАДИНСКИ ФОНТАН HD HD-8692
Code: 141188





The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Shipping:
See credit plans
from11.89 €
/
23.25лв.
Interest, fees and APR

10х31.48€
/
10х61.57лв.
Price: 393.50 €314.80 € / 615.70 лв.
Save: 20 %
| Brand | HD |
| MODEL | HD-8692 |
| MATERIAL | ПОЛИМЕРНА СМОЛА |
| HEIGHT | 89.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| LENGTH | 45.00 см |
| WEIGHT | 14.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | С LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973132154 |
No documents were found for this product

English 














