ГРАДИНСКИ ФОНТАН HD HD-6811
Код: 141191




Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от13.22 €
/
25.86лв.
Лихва, такси и ГПР

10х34.99€
/
10х68.43лв.
Цена: 499.90 €349.93 € / 684.40 лв.
Спести: 30 %
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-6811 |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИМЕРНА СМОЛА |
| ВИСОЧИНА | 54.00 см |
| ШИРИНА | 37.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 143.00 см |
| ТЕГЛО | 26.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | . |
| EAN | 8939973135155 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













