ГРАДИНСКИ ФОНТАН HD HD-6811
Code: 141191




The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Shipping:
See credit plans
from13.22 €
/
25.86лв.
Interest, fees and APR

10х34.99€
/
10х68.43лв.
Price: 499.90 €349.93 € / 684.40 лв.
Save: 30 %
| Brand | HD |
| MODEL | HD-6811 |
| MATERIAL | ПОЛИМЕРНА СМОЛА |
| HEIGHT | 54.00 см |
| WIDTH | 37.00 см |
| LENGTH | 143.00 см |
| WEIGHT | 26.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | . |
| EAN | 8939973135155 |
No documents were found for this product

English 













